Janë më të dashuruar se kurrë! Cagatay Ulusoy shfaqet për herë të parë me të dashurën e tij në krah

Posted 2019/09/020

Aktori i shumënjohur turk Çagatay Ulusoy është shfaqur për herë të parë pas lajmeve për ndarje, me aktoren Duygu Sarisin.

Çifti me sa duket është ende bashkë dhe këto foto qetësuan fansat e tyre që po “vlonin” që prej vitit 2018-s për të ditur më shumë rreth marrëdhënies që kanë dy aktorët.

Çagatay Ulusoy dhe Duygu Sarısın u lidhën dy vite më parë dhe katër muaj pas ndarjes në tetor, ata deklaruan se janë ende të dashuruar: “Gjithçka po shkon shumë mirë, ne jemi të lumtur nuk ka asnjë problem”.