Burak Deniz në një romancë të re? Kapet “mat”

Posted 2019/08/240

Ylli i serialit “Jetë”, Burak Deniz është një ndër më të pëlqyerit dhe më të ndjekurit në Instagram.

Ai ka plot 3 milionë ndjekës që e duan për talentin, por ka edhe nga ato vajza që e shohin si partnerin ideal për shkak të roleve të tij.

Lajm i keq për të gjitha vajzat e dashuruara me të, Burak duket se është dashuruar me aktoren dhe modelen Deniz Irem. Ata janë njohur gjatë xhirimeve të serialit “Arada” dhe prej asaj kohe ndjekin dhe pëlqejnë njëri tjetrin rregullisht në Instagram-in e tyre.

Këtë veprim Burak nuk e ka bërë me ndonjë aktore tjetër ndaj të gjithë aludojnë për një romancë mes të dyve…

View this post on Instagram

📸 @egriboz @esinugur_

A post shared by irem deniz (@iremdenn) on