Alp Navruz kapet me të dashurën e tij të re

Posted 2020/04/250

Aktori i njohur i Serialit “Mos ma lësho Dorën” së fundmi u pa duke bërë shëtitje buzë detit me të dashurën e tij të re, identiteti i së cilës është ende i panjohur tek publiku.

Kur çifti vuri re se po vështroheshin nga paparacët, vajza fshehu fytyrën e saj me duar dhe nuk dukej fare dhe për shkak të maskës.