Almeda publikon foton më të bukur të Efehan-it

Posted 2019/07/170

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman që e njohim në përplot të serialëve turke, janë bërë prindër për herë të parë në muajin maj të këtij viti.

Çifti i njohur gjithmonë ka postuar foto të vogëlushit të tyre me emrin Efehan.

Por fotoja e postuara sot nga Almeda është një nga më të bukurat deri më sot.

Efehan duket se është rritur tashmë dhe ka filluar të qeshë. “Gjithçka e imja”,- shkruan Almeda bashkangjitur fotos së vogëlushit së saj.