Aktorja e njohur turke ka zgjedhur Shqipërinë për të kaluar pushimet

Posted 2019/07/170

Aktorja e njohur turke me emrin Farah Zeynep Abdullah ka zgjedhur bregdetin e Shqipërisë si destinacion për pushimet e saj.

Prej disa ditësh ajo ka publikuar foto nga mrekullitë manhitëse e bregdetit të Shqipërisë.

Së fundmi ka treguar edhe destinacionin që ka zgjedhur, në fillim ajo ka vizituar Sarandën, ndërsa momentalisht gjindet në Radhimë, Vlorë.

Në disa prej fotove të saj, Farah ka shkruar se është dashuruar me bregdetin shqiptar dhe duket se po e shijon jasht mase qëndrimin e saj.

View this post on Instagram

#leica #ilovealbania

A post shared by Farah Zeynep Abdullah (@fafazey) on